Jesteś w » Strona główna » nowości » nowość
PLIKI COOKIES: Serwis używa cookies. Więcej informacji w regulaminie serwisu. OK (wyłącz komunikat)

Nowości

 • Dwie nowości od Xiaomi - Electric Scooter 4 i 4 Go

 • 2023-09-15 11:58 | aktualizacja: 2023-09-15 12:12
 • Oferta Xiaomi poszerzyła się o dwie nowe hulajnogi elektryczne z serii 4, są to Electric Scooter 4 i Electric Scooter 4 Go. Nowe pojazdy zostały wyposażone w silniki o mocy 250-300 watów i mogą przejechać na jednym ładowaniu 18-35 km. Model 4 Go dysponuje słabszym silnikiem i mniejszym zasięgiem, ma także mniejsze koła i jest zdecydowanie tańszy.
 • Xiaomi Electric Scooter 4
  Xiaomi Electric Scooter 4


  Xiaomi Electric Scooter 4 ma 300 watowy silnik, który może maksymalnie (chwilowo) uzyskać moc nawet 600 watów. Ten model ma 10 calowe koła i akumulator o pojemności 275.4 Wh, na którym, po naładowaniu do pełna, można przejechać nawet 35 km. Pojazd waży 17.2 kg, posiada dwa układy hamulcowe - z przodu hamulec elektryczny, z tyłu hamulec tarczowy.

  Xiaomi Electric Scooter 4 Go
  Xiaomi Electric Scooter 4 Go


  Xiaomi Electric Scooter 4 Go to model, który wyróżnia się okrągłym podestem i przyciągającymi wzrok kołami w kontrastowych kolorach. Posiada 250 watowy silnik, który przez chwilę może dysponować mocą nawet 450 watów. Został wyposażony w baterię o pojemności 165 Wh, która po naładowaniu do pełna, powinna umożliwić przejechanie około 18 km, bez konieczności ponownego doładowania.

  Model 4 Go ma 8,1 calowe koła z oponami typu run-flat, które eliminują ryzyko związane z przebiciem opony i problemy z konserwacją. Za zatrzymanie pojazdu odpowiadają podwójne hamulce, elektryczny z przodu i bębnowy z tyłu. Hulajnoga waży 13,7 kg, udźwignie użytkownika o wadze do 90 kg.

  Warto dodać, że Xiaomi 4 Go nie jest przystosowana do szybkiego składania i przenoszenia, nie można jej prosto złożyć, tak jak zdecydowaną większość hulajnóg, ale można, do celów transportowych, w prosty sposób odłączyć kolumnę kierownicy.

  W obu hulajnogach znajdziemy intuicyjne wyświetlacze, oświetlenie, układy zapobiegające blokowaniu kół (E-ABS) oraz systemy odzyskiwania energii (tzw. KERS). Obie też współpracują z aplikacją "Xiaomi Home/Mi Home" dostępną na smartfony.

  Porównanie Xiaomi Electric Scooter 4 i 4 Go
  Porównanie Xiaomi Electric Scooter 4 i 4 Go


  Xiaomi Electric Scooter 4 kupimy w cenie około 2160 zł (sprawdź aktualną cenę), model 4 Go jest znacznie tańszy, można go kupić za 1460 zł.

  Autor: Parasol (naHulajnogi.pl)
  Źródło informacji i zdjęcia: Xiaomi
 • Dodaj komentarz
  • Ocena treści:
  • Imię (nick):
  • Komentarz:

   Komentarz może mieć do 1999 znaków. Liczba wprowadzonych znaków: 0
  • Wpisz kod z obrazka:    Aby dodać komentarz wpisz kod z obrazka
 
Copyright © 2024 naHulajnogi.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Powered by WMrecenzje