Jesteś w » Strona główna » nowości » nowość
PLIKI COOKIES: Serwis używa cookies. Więcej informacji w regulaminie serwisu. OK (wyłącz komunikat)

Nowości

 • Frugal EX (exclusive) - nowa seria hulajnóg elektrycznych

 • 2023-07-05 19:50 | aktualizacja: 2023-07-12 21:38
 • Polska marka Frugal wprowadza nową serię hulajnóg elektrycznych, oznaczonych skrótem EX, pochodzącym od nazwy "exclusive" (ang. ekskluzywny). W skład nowej serii wchodzą aktualnie trzy produkty: Alpha EX, Dynamic EX i Epr1me EX. Hulajnogi będzie można kupić w cenach od 2 do 3 tyś. zł.
 • Frugal Epr1me EX
  Frugal Epr1me EX


  Frugal Epr1me EX to najmocniejszy model z całej trójki i jednocześnie z największym zasięgiem, został wyposażony w silnik o mocy 500W i duży akumulator 12Ah (432 Wh), który umożliwia przejechanie około 42 km. Akumulator naładujemy do pełna w 7 godzin. Hulajnoga posiada 10 calowe pompowane koła, amortyzowany przedni widelec oraz hamulce bębnowe na obu kołach. Jest też pewien rodzaj ochrony antykradzieżowej, mamy możliwość ustawienia indywidualnego kodu PIN, bez podania którego pojazd się nie uruchomi. Epr1me EX kupimy w cenie około 3 tyś. zł.

  Frugal Dynamic EX
  Frugal Dynamic EX


  Frugal Dynamic EX to model z trochę słabszym silnikiem i mniejszym zasięgiem niż Epr1me, ma silnik o mocy 350W i baterię o pojemności 10.4 Ah (374.4 Wh), na której po naładowaniu do pełna, co trwa około 6 godzin, przejedziemy nawet 32 km. Hulajnoga ma 10 calowe pompowane koła i hamulec tarczowy na tylnym kole. Cena Dynamic EX to około 2300 zł.

  Frugal Alpha EX
  Frugal Alpha EX


  Frugal Alpha EX to najsłabszy model z całej serii EXclusive, ma 250 watowy silnik i akumulator 7.8 Ah (280.8 Wh), na którym można przejechać, bez konieczności doładowania, około 25 km. Baterię do pełna naładujemy w 4 godziny. Alpha EX została wyposażona w pompowane 8.5 calowe koła i hamulce tarczowe na obu kołach. W porównaniu do zwykłego modelu Alpha, wersja EX ma wydłużoną sztycę kierownicy, co powinno ucieszyć wyższych użytkowników. Kupno Alpha EX to wydatek około 2 tyś. zł.

  Wszystkie hulajnogi z serii EX mają prędkość maksymalną ograniczoną do 20 km/h, zgodnie z najnowszymi przepisami. We wszystkich znajdziemy wyświetlacze, na których można śledzić podstawowe parametry pojazdów.

  Frugal EX - porównanie
  Frugal EX - porównanie


  Autor: Parasol (naHulajnogi.pl)
  Źródło informacji i zdjęcia: Frugal
 • Dodaj komentarz
  • Ocena treści:
  • Imię (nick):
  • Komentarz:

   Komentarz może mieć do 1999 znaków. Liczba wprowadzonych znaków: 0
  • Wpisz kod z obrazka:    Aby dodać komentarz wpisz kod z obrazka
 
Copyright © 2024 naHulajnogi.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Powered by WMrecenzje