Jesteś w » Strona główna » nowości » nowość
PLIKI COOKIES: Serwis używa cookies. Więcej informacji w regulaminie serwisu. OK (wyłącz komunikat)

Nowości

 • Hulajnoga elektryczna SEAT eXS - miejski pojazd inspirowany Barceloną

 • 2019-09-16 23:58 | aktualizacja: 2020-06-24 21:57
 • Hiszpański SEAT to kolejny producent samochodów, który zdecydował się na wejście na rynek indywidualnych pojazdów elektrycznych, jakimi są hulajnogi elektryczne. Hulajnoga eXS powstała przy współpracy z firmą Segway, jest pierwszym pojazdem Seata realizującym strategię zmiany profilu firmy - z producenta samochodów na dostawcę mobilności.
 • Hulajnoga elektryczna SEAT eXS


  SEAT MÓ eKickscooter 25 (eXS) ma być uzupełnieniem pozostałych środków komunikacji, powinien sprawdzić się znakomicie w miejscach trudno dostępnych dla samochodów i jako element ostatniego etapu podróży np. do biura, uczelni lub domu.

  Hulajnoga elektryczna posiada 300 watowy silnik, który umożliwia jazdę z prędkością do 25 km/h. Na jednym ładowaniu możemy przejechać około 25 km, a akumulator naładujemy do pełna w 3.5 godziny. Pojazd został wyposażony w komputer pokładowy z wyświetlaczem LCD, na którym znajdziemy między innymi, informacje o aktualnej prędkości, stanie baterii i trybie jazdy.

  SEAT eXS - widok na kierownicę i wyświetlacz


  Dostępne są trzy tryby jazdy, różniące się dostępną mocą i prędkością. Tryb "Sportowy" ma największą moc i prędkość, ale i najmniejszy zasięg. Tryb "Normalny" dysponuje średnią mocą i prędkością. Tryb "Eco" to niska moc i prędkość, ale powinniśmy przejechać na nim największy dystans.

  SEAT eXS - konfiguracja


  Zarządzać hulajnogą możemy bezpośrednio z telefonu, za pomocą aplikacji "Segway-Ninebot", dostępnej na systemy operacyjne Android i iOS. Seat wyposażył pojazd także w specjalny system przeciwkradzieżowy, który w momencie wykrycia, że hulajnoga się porusza, uruchamia sygnał dźwiękowy i wysyła do nas powiadomienie na telefon.  Hulajnoga elektryczna SEAT eXS jest dostępna w salonach dealerskich, w cenie 2599 zł, można ją kupić osobno lub razem z samochodem.  Autor: Parasol (naHulajnogi.pl)
  Źródło informacji i zdjęcia: SEAT (Volkswagen Group Polska sp. z o.o)
 • Dodaj komentarz
  • Ocena treści:
  • Imię (nick):
  • Komentarz:

   Komentarz może mieć do 1999 znaków. Liczba wprowadzonych znaków: 0
  • Wpisz kod z obrazka:    Aby dodać komentarz wpisz kod z obrazka
 
Copyright © 2024 naHulajnogi.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Powered by WMrecenzje