Jesteś w » Strona główna » nowości » nowość
PLIKI COOKIES: Serwis używa cookies. Więcej informacji w regulaminie serwisu. OK (wyłącz komunikat)

Nowości

 • Hulajnogi elektryczne, na których pojedziesz 100 km/h

 • 2019-10-29 00:00 | aktualizacja: 2019-10-29 09:32
 • Czy prędkość 100 km/h można uzyskać na hulajnodze elektrycznej? Okazuje się, że jest to jak najbardziej możliwe. W sprzedaży pojawiły się dwie nowe hulajnogi, które taką właśnie prędkość mogą rozwijać, po zdjęciu fabrycznego ograniczenia do 25 km/h.
 • Hulajnoga elektryczna ZERO 11X


  Te hulajnogi to ZERO 11X i Techlife X9, są to "bliźniacze konstrukcje", oznacza to, że mają prawie identyczne parametry i wyglądają także bardzo podobnie. Oba pojazdy zostały wyposażone w dwa silniki elektryczne o mocy 1600W każdy oraz mocne akumulatory o pojemności 2304 Wh, dzięki którym można przejechać nawet 120-150 km bez potrzeby ładowania.

  Hulajnoga elektryczna ZERO 11X - zdjęcie duże Hulajnoga elektryczna ZERO 11X (widok z przodu) Hulajnoga elektryczna ZERO 11X (widok z boku) Hulajnoga elektryczna ZERO 11X (widok na koła z hamulcami) Hulajnoga elektryczna ZERO 11X (widok na koła)
  ZERO 11X


  Ogromna łączna moc silników (3200W), umożliwia uzyskanie prędkości nawet 100 km/h i pokonywanie 35% wzniesień. Tak szybkie hulajnogi muszą mieć bardzo dobre hamulce i dobre zawieszenie, i wygląda na to, że oba pojazdy takie mają, bo zawieszenie jest półhydrauliczne, a hamulce tarczowe hydrauliczne na obu kołach. Koła są 11 calowe, pompowane, posiadają bieżnik ułatwiający jazdę w terenie. Dobrą widoczność w nocy powinny zapewnić dwa reflektory LED z przodu oraz cztery czerwone światła LED z tyłu.

  Hulajnoga elektryczna Techlife X9
  Techlife X9


  W hulajnogach znajdziemy także stacyjki z zabezpieczeniem antykradzieżowym, komputery pokładowe z kolorowym wyświetlaczem oraz wielozadaniowe przyciski umożliwiające łatwy wybór silnika (SINGLE/DUAL) i trybu jazdy (ECO/TURBO).


  ZERO 11X


  Dostępny w Polsce modelu Techlife X9 można aktualnie kupić za 14 tyś. zł, natomiast cena ZERO 11X to w przeliczeniu około 15 tyś. zł.

  Autor: Parasol (naHulajnogi.pl)
  Źródło informacji i zdjęcia: Zero, Techlife
 • Dodaj komentarz
  • Ocena treści:
  • Imię (nick):
  • Komentarz:

   Komentarz może mieć do 1999 znaków. Liczba wprowadzonych znaków: 0
  • Wpisz kod z obrazka:    Aby dodać komentarz wpisz kod z obrazka
 
Copyright © 2024 naHulajnogi.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Powered by WMrecenzje